საკრებულოს აპარატი

ვანის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატის უფროსი
კობა მაღლაკელიძე

დაბადების თარიღი და ადგილი: 1960 წლის 28 თებერვალი, ვანის მუნიციპალიტეტის სოფელი ზეინდარი.

განათლება:

1976 წელს დაამთავრა სოფელ შუაგორას საშუალო სკოლა, 1977-1982 წლებში ქალაქ თბილისის  სასოფლო-სამეურნეო ინსტიტუტი,მექანიზაციისა და ელექტრიფიკაციის ფაკულტეტი,ინჟინერ-ელექტრიკოსის სპეციალობით.

სამუშაო გამოცდილება:

1982-1986 წწ. – ვანის სოფლის მეურნეობის საწარმოო გაერთიანება,შრომის დაცვის და უსაფრთხოების ტექნიკის ინჟინერი.
1986-1989 წწ. – საქართველოს ალკვ ვანის რაიკომი,რაიკომის მეორე,რაიკომის პირველი მდივანი.
1992-1994 წწ. – ვანის რაიონის ადგილობრივი მმართველობის გამგეობის საორგანიზაციო განყოფილება,უფროსი სპეციალისტი.
1994-1996 წწ. – საქართველოს ახალგაზრდობის საქმეთა დეპარტამენტი,მთავარი რწმუნებული ვანის რაიონში.
1996-1998 წწ. – ს.ს ენერგოკომპანია “ზეინდარი-96” დირექტორის მოადგილე; გენერალური დირექტორი.
1998-1999 წწ. – ს.ს ენერგოკომპანია “ველასი” გენერალური დირექტორის მოადგილე.
2004-2006 წწ. – ვანის რაიონის ზეინდრის თემის საკრებულო,საკრებულოს თავმჯდომარე.
2008-2009 წწ. – ს.ს “ენერგო-პროჯორჯიას” ვანის მომსახურეობის ცენტრი,უსაფრთხოების ტექნიკური ინჟინერი; ტექნიკოს-ელექტრიკოსი.
2015-2018 წწ. – ვანის მუნიციპალიტეტის საკრებულო,საკრებულოს თავმჯდომარის თანაშემწე; განყოფილების უფროსი.
2018 წლიდან ვანის მუნიციპალიტეტის საკრებულო; აპარატის უფროსი.

გავლილი აქვს სამხედრო სავალდებულო სამსახური.

ფლობს რუსულ ენას და საოფისე კომპიუტერულ პროგრამებს.

ოჯახური მდგომარეობა: დაოჯახებული;ჰყავს მეუღლე და სამი შვილი

საკონტაქტო ინფორმაცია: ვანის მუნიციპალიტეტი, სოფელი ზეინდარი. ტელ: 599 28 02 99 ელ.ფოსტა: koba.maglakelidze123@gmail.com

N42 აპარატის დებულება

  • ვანის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატი
    სახელი, გვარი თანამდებობა ტელეფონის ნომერი ელ. ფოსტა
    1 კობა მაღლაკელიძე საკრებულოს აპარატის პირველი რანგის პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი; აპარატის უფროსი 599-28-02-99 koba.maglakelidze123@gmail.com
    2 ნიკოლოზ დვალიშვილი საკრებულოს აპარატის მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი; ადამიანური რესურსების მართვისა და საქმისწარმოების განყოფილების უფროსი 598-37-22-77 dvalishvilinika77@yahoo.com
    3 სოფიკო ღვინიანიძე პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი-ადამიანური რესურსების მართვისა და საქმისწარმოების განყოფილების უფროსის მოადგილე საქმის წარმოების საკითხებში 595-30-80-71 sopopo1984@mail.ru
    4 ნინო დვალიშვილი პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი-ადამიანი რესურსების მართვისა და საქმისწარმოების განყოფილების უფროსის მოადგილე ადამიანური რესურსებისა და მართვის საკითხებში 579-00-00-90 ninogabunia74@gmail.com
    5 ლუბა კაცაძე ადამიანური რესურსებისა და საქმისწარმოების განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი საქმისწარმოების საკითხებში 595-90-80-58 kacadzel@yahoo.com
    6 იზა ხვიჩია ადამიანური რესურსების მართვისა და საქმისწარმოების განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ფინანსურ საკითხებში 599-24-45-64 izaxvichia@mail.ru
    7 საკრებულოს აპარატის მეორე რანგის მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი; იურდიული და საორგანიზაციო საკითხთა განყოფილების უფროსი
    8 ლუბა გოგოძე პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი -იურდიულ საორგანიზაციო საკითხთა განყოფილების უფროსის მოადგილე საორგანიზაციო საკითხებში 595-77-38-75 gogodze.luna@mail.ru
    9 ლუიზა ჯოგლიძე პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი-იურდიულ და საორგანიზაციო საკითხთა განყოფილების უფროსის მოადგილე იურდიულ საკითხებში 555-72-02-03 luiza.joglize@gmail.com
    10 ლუბა კიკაბიძე იურდიულ და საორგანიზაციო განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი საოქმო წარმოების საკითხებში 591-30-05-80 irmakikabidze1985@mail.ru
    11 მზია ტყეშელაშვილი იურდიულ და საორგანიზაციო განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი იურდიულ საკითხებში 595-55-45-99 mzia_tkeshelashvili@mail.ru
    12 ილიკო ვაშაყმაძე იურდიულ და საორგანიზაციო განყოფილების მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი საორგანიზაციო საკითხებში 599-95-80-12
    13 სალომე ვაშაყმაძე აპარატის ადამიანური რესურსების მართვისა და საქმისწარმოების განყოფილების,შტატგარეშე მოსამსახურე პიარ მენეჯერის თანამდებობაზე 595-09-60-46 salome.vashaymadze@mail.ru
    14 მირანდა ლიპარტელიანი საორგანიზაციო განყოფილების მთავარი სპეციალისტის მ/შ საორგანიზაციო და საოქმო წარმოების საკითხებში 591-24-54-65 miranda.liparteliani.2014@mail.ru
    15 ინგა ჭვალაძე შტატგარეშე მოსამსახურე (ტექნიკური მდივანი) 551-53-47-48 chvaladze1972@mail.ru
    16 ბესიკი გველესიანი შტატგარეშე მოსამსახურე,IT სპეციალისტი 558-78-47-90 besikigvelesiani19@gmail.com
    17 გიგა ქარციძე შტატგარეშე მოსამსახურე (მძღოლი) 598-95-31-02